baner

  29 września 2007 roku – bardzo ważna data w życiu sportowym Miejskiego Klubu Pływackiego „Wodnik”. Zarząd Klubu zorganizował I Rajd rowerowy „ Jazda bez dopingu”.
  Impreza w całości została sfinansowana ze środków Urzędu Miasta Bielska Podlaskiego, jako zadanie docelowe z zakresu miejskiego programu profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych ( opieka logistyczna i merytoryczna p. A. Łuczaj).
  146 rowerzystów w różnym wieku w asyście radiowozu policyjnego na kilkanaście minut zablokowało ruch na głównych ulicach Bielska Podlaskiego. Po 35 minutach konwój rowerowy dotarł na miejsce – do gospodarstwa agroturystycznego w Pilikach.
  Oprócz jazdy rowerowej, zawodów sportowych, poczęstunku z kuchni polowej, jazdy konnej – młodzież ze szkół podstawowych Bielska Podlaskiego zrobiła pierwszy i ważny krok w edukacji prozdrowotnej. Można świetnie odpoczywać w grupach i całymi rodzinami bez używek i napojów alkoholowych.
  Dziękujemy wszystkim za udział w imprezie i zapraszamy za rok w jeszcze większym gronie do wzięcia udziału w II Rajdzie Rowerowym „Jazda bez dopingu”.

Prezes MKP „Wodnik” Walery Mieszczeriakow.

Foto galeria rajdu rowerowego.

W przypadku zmiany lub uzupełnienia informacji prosimy o kontakt.