baner

  • W ramach realizacji Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych podczas tegorocznych wakacji zostały dofinansowane obozy dla dzieci i młodzieży w Cieplicach i Rydzewie. Organizatorem obozu w Cieplicach było Bractwo Młodzieży Prawosławnej. Uczestniczyło w nim 35 osób. W obozie w Rydzewie zorganizowanym przez Związek Harcerstwa Polskiego Białostocką - Komendę Hufca im. kpt. Wł. Wysockiego w Bielsku Podlaskim uczestniczyło 100 osób.

  • Ośmiu najlepszych sportowców – uczniów bielskich gimnazjów otrzymało dofinansowanie do obozu sportowego zorganizowanego w m-cu sierpniu przez Podlaskie Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Białymstoku.

  • Dla tych, którzy lubią grać w piłkę nożną, koszykową, siatkową, tenisa stołowego lub pływać Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zorganizował cykl rozgrywek sportowych - „Lato w mieście”. Zwycięzcy poszczególnych dyscyplin otrzymają nagrody rzeczowe ufundowane ze środków Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

  • „Wakacje z Biblioteką” – to propozycja spędzenia wolnego czasu dla najmłodszych. Zajęcia plastyczne, komputerowe, zabawy z książką, „łamanie języka i głowy” to tylko niektóre z propozycji dobrej zabawy przygotowanej przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Bielsku Podlaskim.W przypadku zmiany lub uzupełnienia informacji prosimy o kontakt.