Sobota, 11 lipca 2020, imieniny Olgi, Kaliny, Benedykta. Wszystkiego najlepszego!
Dzisiejszy dzień trwa 16 godz. 25 min. i jest krótszy od najdłuższego dnia w roku o 24 min.
GOSPODARKA ODPADAMI
ANKIETA
STYPENDIA DLA UCZNIÓW
NASI PARTNERZY
2010-12-01

Koncert rockowego zespołu Na ostatnią chwilę
w Bielskim Domu Kultury

1 grudnia w Bielskim Domu Kultury miał miejsce niezwykły koncert, czy też jak sami artyści mówią - koncert profilaktyczny. Przed publicznością bielskich gimnazjalistów zagrała rockowa grupa Na ostatnią chwilę, która koncertuje pod hasłem Zabij narkotyki i alkohol - na śmierć.

To właśnie ROCK 'N' ROLL jest najczęściej obarczany dramatem uzależnienia i śmierci młodych i zdolnych ludzi. Zespół za pomocą historii rocka próbuje przekonać młodzież, że narkotyki, alkohol i inne używki niszczą zdrowie i życie człowieka. Głównym argumentem grupy Na ostatnią chwilę przemawiającym za szkodliwym działaniem używek jest muzyka rockowa tych artystów, którzy zmarnowali swój talent popadając w nałogi. Zespół opowiadając o swoim stylu życia, o życiu zakulisowym promuje postawę dalece odbiegającą od wizerunku rockmana, którym współczesna młodzież jest karmiona przez masmedia.

Za pomocą multimedialnej prezentacji oraz zabaw angażujących gimnazjalistów i ich wychowawców, wokalista zespołu opowiedział o wpływie różnego rodzaju używek na organizm i umysł człowieka. Sądząc po reakcji naszych gimnazjalistów, którzy z chęcią brali udział w zabawach na scenie takie spotkanie przypadło im do gustu.

Koncert profilaktyczny w Bielskim Domu Kultury odbył się w ramach Miejskiego Programu Profilaktyki Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Miejskiego Programu Przeciwdziałania Narkomanii.

Aktualizacja: 2010-12-02 15:09:27
W przypadku zmiany lub uzupełnienia informacji prosimy o kontakt.
Copyright © 2007-2015 Urząd Miasta Bielsk Podlaski. Wszelkie prawa zastrzeżone.