Niedziela, 5 lipca 2020, imieniny Karoliny, Antoniego, Filomeny. Wszystkiego najlepszego!
Dzisiejszy dzień trwa 16 godz. 36 min. i jest krótszy od najdłuższego dnia w roku o 13 min.
GOSPODARKA ODPADAMI
ANKIETA
STYPENDIA DLA UCZNIÓW
NASI PARTNERZY
2010-07-05

Wycieczki, zajęcia sportowe i zwiedzanie

5 lipca przyjechała do Bielska Podlaskiego grupa młodzieży szkolnej ze Swietłogorska na Białorusi oraz z Kelerasz w Mołdawii. Wypoczynek został zorganizowany w ramach odbywających się już po raz drugi Międzynarodowych Kolonii Integracyjno-Kulturowych.

Bielsk Podlaski od kilku już lat ma nawiązane stosunki partnerskie z miastami Swietłogorsk i Kelerasz. Kolonie odbywają się w ramach tej współpracy. Podczas swojego pobytu zagraniczni goście wraz z rówieśnikami z bielskich gimnazjów zwiedzą Bielsk Podlaski i jego zabytki oraz pojadą na wycieczki do Białowieży i Białegostoku. Ponadto na uczestników czekają również takie atrakcje jak wizyty w gospodarstwach agroturystycznych "Rancho Kupała" w Orzeszkowie oraz "Zawilcowa Dolina" w Pilikach.

Podczas kolonii młodzież weźmie udział w zajęciach sportowo-rekreacyjnych na miejskiej pływalni i w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji. Uczestnicy pojadą także do Parku Linowego w Doktorcach oraz zwiedzą Pałac Branickich w Białymstoku i Białostockie Muzeum Wsi.

II Międzynarodowe Kolonie Integracyjno-Kulturowe potrwają do 14 lipca.

Aktualizacja: 2010-07-08 12:40:04
W przypadku zmiany lub uzupełnienia informacji prosimy o kontakt.
Copyright © 2007-2015 Urząd Miasta Bielsk Podlaski. Wszelkie prawa zastrzeżone.