Sobota, 4 lipca 2020, imieniny Malwiny, Izabeli, Aureliana. Wszystkiego najlepszego!
Dzisiejszy dzień trwa 16 godz. 37 min. i jest krótszy od najdłuższego dnia w roku o 12 min.
GOSPODARKA ODPADAMI
ANKIETA
STYPENDIA DLA UCZNIÓW
NASI PARTNERZY
2010-06-28

Miejskie inwestycje wysoko ocenione

28 czerwca Bielsk Podlaski odwiedziła minister rozwoju regionalnego Elżbieta Bieńkowska. Z minister spotkali się Burmistrz Miasta Eugeniusz Berezowiec, kierownictwo Urzędu Miasta oraz miejscy radni. Elżbiecie Bieńkowskiej towarzyszył poseł na Sejm RP Robert Tyszkiewicz.

Minister Elżbieta Bieńkowska przyjechała do Bielska Podlaskiego zobaczyć jak wygląda realizacja miejskich inwestycji, które są współfinansowane przez Unię Europejską. Obejrzała inwestycje drogowe oraz związane z ochroną środowiska. Podczas spotkania opowiedziała o projekcie nowego okresu programowania rozwoju regionalnego do 2020 r. Omówiła priorytety i przybliżyła szczegóły związane z możliwościami pozyskiwania unijnych oraz krajowych środków finansowych na inwestycje infrastrukturalne, które będą prowadzone w okresie programowania do 2020 r.

Minister Elżbieta Bieńkowska podczas rozmów stwierdziła, że bielskie inwestycje są bardzo widoczne i przyczynią się nie tylko do polepszenia standardu życia lokalnej społeczności, ale także wpłyną na znaczący rozwój całego regionu.

Aktualizacja: 2010-06-30 08:41:13
W przypadku zmiany lub uzupełnienia informacji prosimy o kontakt.
Copyright © 2007-2015 Urząd Miasta Bielsk Podlaski. Wszelkie prawa zastrzeżone.