Sobota, 4 lipca 2020, imieniny Malwiny, Izabeli, Aureliana. Wszystkiego najlepszego!
Dzisiejszy dzień trwa 16 godz. 37 min. i jest krótszy od najdłuższego dnia w roku o 12 min.
GOSPODARKA ODPADAMI
ANKIETA
STYPENDIA DLA UCZNIÓW
NASI PARTNERZY
2010-06-28

Gry i zabawy dla wszystkich

Zajęcia plastyczne, gry i zabawy plenerowe, nauka angielskiego oraz dużo wspólnego śpiewania, to tylko niektóre z atrakcji jakie przygotowali w tym roku dla swoich podopiecznych organizatorzy Koła Wakacyjnej Radości w Kościele Chrześcijan Baptystów w Bielsku Podlaskim. Półkolonie rozpoczęły się 28 czerwca i potrwają do 3 lipca.

W bieżącym roku impreza ma szczególną oprawę, bo obchodzi swoje dziesięciolecie. Półkolonie od samego początku zyskały dużą popularność, która z roku na rok stawała się jeszcze większa. W spotkaniach Koła Wakacyjnej Radości każdego dnia uczestniczy około 100 dzieci i młodzieży. Zajęcia odbywają się w grupach podzielonych na kategorie wiekowe i prowadzone są przez profesjonalnie przygotowanych instruktorów.

Na spotkania może przyjść każdy bez względu na wyznanie. Jedynym warunkiem jest tylko własna chęć do wspólnej zabawy. Uczestnicy biorą udział w warsztatach plastycznych, zajęciach muzycznych, na których ćwiczą śpiew i grę na różnych instrumentach, uczą się wierszy i rymowanek oraz poznają biblijne wersety. Prowadzona jest także nauka języka angielskiego na różnych poziomach zaawansowania. We wcześniejszych latach na półkolonie do Bielska Podlaskiego przyjeżdżali goście z South Elkhorn Baptist Church Kentucky w Stanach Zjednoczonych, którzy jako native speakerzy wspomagali polskich lektorów.

Na półkoloniach organizowanych jest także dużo gier i zabaw na świeżym powietrzu. Zajęcia rozpoczynają się o dziewiątej rano i trwają do godziny trzynastej, kiedy to wszyscy uczestnicy otrzymują posiłek, po którym rozchodzą się do domów.

Koło Wakacyjnej Radości odbywa się dzięki dofinansowaniu między innymi przez Burmistrza Miasta Bielsk Podlaski.

Aktualizacja: 2010-07-02 09:33:30
W przypadku zmiany lub uzupełnienia informacji prosimy o kontakt.
Copyright © 2007-2015 Urząd Miasta Bielsk Podlaski. Wszelkie prawa zastrzeżone.