Niedziela, 5 lipca 2020, imieniny Karoliny, Antoniego, Filomeny. Wszystkiego najlepszego!
Dzisiejszy dzień trwa 16 godz. 36 min. i jest krótszy od najdłuższego dnia w roku o 13 min.
STYPENDIA DLA UCZNIÓW
NASI PARTNERZY
2010-05-31

Sport popularny wśród bielskiej młodzieży

31 maja, w ramach obchodów XXXI Dni Bielska Podlaskiego, na stadionie bielskiego MOSiR-u, zostały rozegrane zawody lekkoatletyczne młodzieży szkolnej o Puchar Burmistrza Miasta Bielsk Podlaski. W mistrzostwach wzięło udział ponad 300 uczniów bielskich szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych.

Impreza ta cieszy się dużym zainteresowaniem młodzieży, która wystartowała w takich konkurencjach lekkoatletycznych jak biegi sprinterskie i długodystansowe, skok w dal, pchnięcie kulą oraz sztafeta 4 x 100 metrów.

Zwycięzcy indywidualni otrzymali pamiątkowe medale, a zespołom wręczono Puchary Burmistrza Miasta Bielsk Podlaski. Najlepszym zawodnikom i trenerom medale i puchary wręczył zastępca Burmistrza Miasta Bielsk Podlaski Mirosław Gołębiowski.

Klasyfikacja drużynowa w strefie medalowej

Szkoły Podstawowe

Kategoria dziewcząt

1. miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 2 im. kpt. Władysława Wysockiego
  2. miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 3 w Zespole Szkół z Dodatkową Nauką Języka Białoruskiego im. Jarosława Kostycewicza
  3. miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 5 im. Szarych Szeregów

Kategoria chłopców

1. miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 3 w Zespole Szkół z DNJB im. J. Kostycewicza